Ubytování

Chalupa je původně dřevěnice, která prošla celkovou a velmi citlivou rekonstrukcí. Výsledkem této rekonstrukce je vysoce stylové vesnické a prostorné ubytování se širou škálou ubytovacích služeb. Především wellness s vířivkou a infrasaunou.

Chaloupka se nachází v obci Fryšava pod Žákovou horou v nádherné krajině CHKO Ždárské vrchy. Je obklopena krásnou a oplocenou zahradou s venkovním posezením, ohništěm a vyžitím pro děti. U nás se tedy zabaví nejenom rodiny s dětmi, ale i milovníci letních a zimních sportů. Fryšava a její okolí je protkáno cyklistickými, lyžařskými a turistickými stezkami.

Celková ubytovací kapacita je 10 lůžek a 1 dětská postýlka. Chalupa se pronajímá celoročně na týdenní pobyty v hlavní sezoně, ale i na víkendové pobyty pouze mimo sezonu.

Součástí objektu jsou 2 parkovací místa a prostorná zděná garáž pro úschovu sportovního náčiní.

V chalupě platí přísný zákaz kouření.

V nedalekém okolí jsou farmy se zvířátky, sjezdovky, golfové hřiště a Vysočina aréna, v které se konají vrcholné sportovní akce tipu MS a SP v biatlon, horská kola nebo závody Ski classic.

Vybavenost chalupy

Chalupa k pronájmu nabízí útulné ubytování pro 1 až 10 osob ve 3 samostatně oddělených ložnicích.

Objekt disponuje 3 ložnicemi s novým ložním prádlem a lůžkovinami, prostornou společenskou místností, vybavenou kuchyní a vířivou vanou s infrasaunou. První ložnice je vybavena manželskou postelí a dětskou postýlkou a skříní s úložným prostorem. Druhá ložnice má manželkou dvojlůžkovou postel, patrovou postel a také skříňky s úložným prostorem. A poslední ložnice disponuje dvěma samostatnými lůžky a dvojpatrovou postelí, též úložný prostor.

Společenská místnost je velmi prostorná s posezením u velkého stolu a Tv a k dispozici je i řada společenských her pro dlouhé večery u otevřeného krbu. Chalupě je pokryta Wi-Fi signálem.

Chalupa poskytuje plně vybavenou kuchyň s jídelním koutem, plynovým sporákem a troubou, mikrovlnkou, varnou konvicí, kávovarem, plné vybavení nádobím a menší lednicí s mrazáčkem. V létě možnost venkovního grilování a opékání buřtů.

Chalupa nabízí sprchový kout a samostatné WC.

Vytápění objektu a ohřev vody je pomocí plynového kotle s možností přitopení v krbu ze společenské místnosti.

Služby

WiFi<br>zdarma
WiFi
zdarma
Infrasauna
Infrasauna
Infrasauna
Výřivka
pro dva
Venkovní<br>grilování
Venkovní
grilování
Vybavená<br>kuchyně
Vybavená
kuchyně
Parkování<br>zdarma
Parkování
zdarma
Venkovní ohniště
Venkovní
ohniště
Krb
Krb
Kolárna
Kolárna
lyžárna
Trampolína
Trampolína a hry
Ubytování až pro 10 osob
až 10 osob